Flow Pack Seria CF


Maszyny typu CF  spełniają głowne założenia producenta takie jak: przemyślana inżynierska konstrukcja, jakość wykonania, łatwość użytkowania maszyn. Dlatego głównymi zaletami maszyn Flow Pack włoskiej firmy LM jest: najwyższa jakość opakowania produktu, przyjazny a zatem łatwy sposób obsługi maszyny, minimalne potrzeby konserwacji  i łatwe utrzymanie czystości.

Maszyny Flow Pack

Flow pack swing 600 to maszyna używana do pakowania wielu formatów produktów. Może być stosowana w trzech różnych pozycjach, w tym w pionie i poziomie. Główną jej zaletą jest duża wydajność pakowania i niskie koszty eksploatacyjne. Maszyna jest przyjazna w obsłudze i łatwa w utrzymaniu w czystości.

Flow pack cf400e3 to maszyna przeznaczona do prac o dużej wydajności. Swoje zastosowanie znajduje głównie w małych zakładach produkcyjnych, jak np. piekarnie. Maszyna jest nieskomplikowana i przyjazna w obsłudze. Wszystkie jej części są łatwe w konserwacji i czyszczeniu, a osłony zabezpieczające współgrają z obowiązującymi przepisami bezpieczeństwa.  

Techniczne zalety maszyn są przedstawione przy opisie poszczególnych typów. W razie pytań prosimy o kontakt info@astrapack.pl  lub tel. kom. 504 130 938


Galeria

wykonanie: Netidea.pl - Strony internetowe
START | Mapa strony | Użytkownicy online: 22