ZGRZEWARKI DO FOLII

/

Maszyny Flow Pack


Szczególnie wymagającym Klientom, poszukującym doskonałego sprzętu do pakowania produktów spożywczych i przemysłowych, możemy polecić maszyny Flow Pack. W naszej ofercie można znaleźć urządzenia tego rodzaju dostarczane przez najlepszych włoskich producentów. Ich posiadanie jest wielkim udogodnieniem dla zakładu. 

Maszyny Flow Pack do pakowania produktów spożywczych i przemysłowych cieszą się wielką popularnością ze względu na swe liczne walory. Przede wszystkim zapewniają wysoką wydajność oraz doskonałą jakość pakowania. Poza tym łatwo jest utrzymać je w czystości, nie trzeba specjalnych zabiegów, by zachować je w dobrym stanie i nie potrzebują szczególnej konserwacji. 

Maszyny takie są również stworzone w sposób gwarantujący ich doskonałe działanie i ponadprzeciętną trwałość. Mając to wszystko na uwadze, można byłoby spodziewać się wysokiej ceny tych urządzeń. W naszej ofercie jednak maszyny Flow Pack można znaleźć w wyjątkowo przystępnych cenach, które na pewno docenią nasi Klienci. 

Dużą zaletą maszyn Flow Pack jest także ich wszechstronne zastosowanie. Są one dostępne w szerokim wyborze, można korzystać z nich w różnych pozycjach, zależnie od potrzeb i wygody. Nadają się też do pakowania produktów spożywczych i przemysłowych o różnych wymiarach, co znacząco zwiększa zakres ich wykorzystania.  

Profesjonalne zgrzewarki dla produktów spożywczych

Wybierając maszyny do pakowania produktów spożywczych, trzeba mieć na uwadze ich pożądane walory. Urządzenia takie muszą zapewniać takie opakowania, które będą dobrze chronić produkt i zachowywać jego wartości w nienaruszonym stanie. Maszyny tego typu muszą być również łatwe do zachowania w czystości, by pakowane produkty nie ulegały zanieczyszczeniu. 

Maszyny do pakowania produktów spożywczych Flow Pack zaspokajają wszystkie te wymagania i oferują znacznie więcej. Są łatwe w eksploatacji, ich obsługa jest bezproblemowa, toteż posiadanie takich urządzeń w zakładzie jest związane tylko z korzyściami. W dodatku nie wymaga to dużych nakładów finansowych, zarówno jeśli chodzi o ich zakup, jak i eksploatację.  

Urządzenia renomowanych marek

Mamy świadomość tego, jak ważne jest wydajne oraz odpowiednie pakowanie produktów spożywczych i przemysłowych. Powoduje to, że w naszej ofercie maszyn Flow Pack można znaleźć tylko propozycje najlepszych producentów. Jesteśmy pewni, że te wysokiej klasy urządzenia zaspokoją wszystkie Państwa oczekiwania, a ich posiadanie spowoduje ogromne ułatwienie codziennej pracy.

Maszyny typu CF   spełniają głowne założenia producenta takie jak: przemyślana inżynierska konstrukcja, jakość wykonania, łatwość użytkowania maszyn. Dlatego głównymi zaletami maszyn Flow Pack włoskiej firmy LM jest: najwyższa jakość opakowania produktu, przyjazny a zatem łatwy sposób obsługi maszyny, minimalne potrzeby konserwacji  i łatwe utrzymanie czystości. Techniczne zalety maszyn są przedstwione przy opisie poszczególnych typów. W razie pytań prosimy o kontakt info@astrapack.pl  lub tel. kom. 504 130 938
W ofercie mamy też pół automatyczną zgrzewarkę do pakowania chleba oraz innych produktów spożywczych typu swing - może pracować w dwóch pozycjach : poziomej i pionowej lub pod ustalonym kątem od 1 - 90°. W razie pytań prosimy o kontakt. info@astarpack.pl

lub tel. 501-759-077


Galeria

wykonanie: Netidea.pl - Strony internetowe
START | Mapa strony | Użytkownicy online: 49