Zgrzewarki Kątowe + Tunel


Pakowanie nigdy nie było prostsze

Dobre pakowanie idealnie chroni produkt. To niby banał ale dobór odpowiedniego urządzenia pakującego to nie tylko oszczędność czasu ale i gwarancja jakości pakowania. 

Tunele grzewcze

Oferujemy Państwu tunele grzewcze, które przeznaczone są do pakowania produktów każdej wielkości. Towar do zapakowania przemieszcza się po specjalnej taśmie, a folia w którą zostaje zapakowany jest poddana procesowi obkurczania, co pozwala na precyzyjne i bezpieczne zapakowanie towaru. Urządzenia znajdą zastosowanie w wielu branżach - czy to spożyczej czy chemicznej, a nawet kosmetycznej. Sam tunel można bez problemu umiejscowić w dowolnym miejscu - dzięki kółkom łatwo się go przemieszcza. Nasze tunele grzewcze pracują bardzo wydajnie i precyzyjnie, co zapewni Państwu komfort pracy i najwyższą jakość pakowania. Oferujemy tunele grzewcze o najwyższej jakości wykonania - nawet po wielu latach trudnej eksploatacji sprzęt będzie wyglądał jak w dniu zakupu! Atrakcyjne ceny i wysoka jakość produktu - oto, dlaczego mamy już setki zadowolonych Klientów! 

Zgrzewarki kątowe

W naszej ofercie znajduje się szeroka gama zgrzewarek kątowych, które znajdą zastosowanie w przemyśle spożywczym czy farmaceutycznym. Konstrukcja zgrzewarek kątowych pozwala na szybkie i proste pakowanie niemal dowolnych paczek. Zgrzewarki pozwalają na dowolne ustawienie zgrzewu czy wybór materiału. To urządzenie pakujące można bezproblemowo dopasować do dowolnych zastosowań - nie mają znaczenia wymiary czy kształt towarów (zgrzewarki kątowe pakują zarówno prostokątne, kwadratowe czy foremne paczki). Zgrzewarki pozwalają na bardzo precyzyjne otoczenie paczki folią - trwałe pakowanie chroni produkt przed zniszczeniem czy działaniem czynników zewnętrznych.  Użycie zgrzewarki znacznie przyspieszy pracę i zwiększy skuteczność pakowania. 


Galeria

wykonanie: Netidea.pl - Strony internetowe
START | Mapa strony | Użytkownicy online: 22

Astrapack - Warszawa tel. komórkowy 501 759 077
E-mail: info@astrapack.pl