Zgrzewarki na stół


Przedstawiamy w tej kategorii zgrzewarki uruchamiane ręcznie co nie znaczy mało profesjonalnie. Zgrzewarki w galerii poniżej doskonale  zgrzewają wszystkie folie termozgrzewalne występujące na rynku. Wszystkie zgrzewarki zostały wyprodukowane w Europie i posiadają znak CE po 10 latach intensywnej eksploatacji wyglądają tak samo jak w dniu zakupu. W razie pytań prosimy o kontakt info@astrapack.pl. lub tel. kom. 504 130 938

Zgrzewaki do folii o zgrzewiu impulsowym

Oferujemy zgrzewarkę na stół o zgrzewie impulsowym, przeznaczoną głównie do zastosowań domowych i biurowych, którą z powodzeniem można wykorzystać także do zastosowań przemysłowych. Oferujemy zgrzewarki do zastosowań medycznych, które są bardzo przydatne do zamykania worków przeznaczonych do sterylizacji narzędzi chirurgicznych i innych elementów wyposażenia sal chirurgicznych.

Ważne miejsce w naszej ofercie zajmują zgrzewarki impulsowe automatyczne uruchamiane przez naciśnięcie pedału nogą. Zarówno parametry temperatury, jak i chłodzenia zgrzewu są bardzo stabilne (kontrolowane elektronicznie) i dzięki temu gwarantują doskonałą jakość. Ważne miejsce zajmują także zgrzewarki kątowe na stół odznaczające się doskonałą jakością i powtarzalnością, a także specjalne zgrzewarki ze zgrzewem stałocieplnym – niezastąpione w zgrzewaniu folii aluminiowych, celofan oraz papier folia.

Nasze zgrzewarki zostały wyprodukowane przez niemiecką firmę Rische + Herfurth GMBH. Posiadają niemiecki znak bezpieczeństwa GS oraz znak CE. 


Galeria

wykonanie: Netidea.pl - Strony internetowe
START | Mapa strony | Użytkownicy online: 5

Astrapack - Warszawa tel. komórkowy 501 759 077
E-mail: info@astrapack.pl